NORDPEIS

Firma Nordpeis byla založena v roce 1984. Od té doby se norská historie a tradice stala součástí kamen Nordpeis. Kvalita, inovativní technologie a atraktivní design byly vždy hlavním zájmem společnosti. V kamnech Nordpeis se snoubí tradice s moderní funkčností. 

Vývoj a cíle

Společnost Nordpeis vyvíjí produkty, které splňují nepřísnější požadavky na čisté spalování, což vede k velmi hospodárnému využívání dřeva a šetří životní prostředí. Cílem je vyrábět kamna s ideální plochou skla, která uživateli nabízí ničím nerušený pohled do plamenů. V dnešní době je společnost Nordpeis předním výrobcemkamen na trhu. Spolešnost má vlastní laboratoř a neustále pracuje na vývoji jak nových modelů, tak i na inovaci stávajících.

Design

V souladu s tradicí Nordpeis je design jedním z hlavních pilířů filosofie společnosti. Funkce i provedení jsou velmi důležité.  

Největší benefity akumulačních kamen Nordpeis Salzburg

  • nadčasový design kamen Nordpeis Salzburg doplní jakýkoli interiér

  • funkční akumulační tahový systém, který prohřívá kamna už od podlahy

  • obrovská masa materiálu přebírá dostatečné množství energie, kterou předává pomalu

  • akumulace dle typu i více než 12h

  • hodí se do každého interiéru

  • krásné precizní zpracování

AKUMULACE TEPLA

Základním principem finských kamen je několikahodinové natápění kamen menšími dávkami paliva. Akumulační kamna se liší od ostatních kamen schopností akumulovat teplo a po dlouhou dobu je rovnoměrně sálat do místnosti.

Modely ze řady Salzburg jsou schopné akumulovat a následně sálat rovnoměrně teplo po celý den, a to při velmi malých dávkách paliva.

PRINCIP AKUMULAČNÍCH KAMEN SALZBURG

Akumulační kamna Nordpeis fungují na principu spalin obcházejících topeniště. Díky tomu se rovnoměrně prohřívají celá kamna od shora až dolů. Součástí kamen je zatápěcí klapka. Pokud je klapka uzavřena, spaliny prochází dokola kolem ohniště a předávají tepelnou energii akumulačnímu jádru. Tím se kamna „nabíjí“ tepelnou energií, kterou posléze pomalu odsálají do svého okolí.

 

DŮRAZ NA DETAIL

Nordpeis u všech svých kamen klade důraz na pěkné precizní zpracování. Každý detail na kamnech tedy oceníte a budete ho milovat. Pokud se vám nelíbí betonový vzhled, je možné barvu upravit dle vlastního přání.

ŠIROKÝ VÝBĚR

Díky široké variabilitě si vybere každý! Ať už potřebujete menší kamna a nižší akumulaci nebo větší kamna a opravdu hodně akumulace. Navíc lze některé typy doplňovat o niku na dřevo pod kamny nebo vedle kamen nebo například lavičku, abyste si mohli nahřívat záda když přijdete z dlouhé procházky.

 

Kompletní nabídku naleznete v katalogu. Pro ceny nás prosím kontaktujte.