3D návrhy topidel

Plánujete realizaci krbu, kachlových kamen, kachlového sporáku? Nebo si jen nedokážete představit jak budou vypadat kamna ve vašem interiéru? S tím vším vám můžeme pomoci! Navrhneme vám řešení přímo pro vás a na míru vašemu prostoru. Veškeré řešení je u nás individuální.

Jako první v ČR jsme k navrhování designu i technologií kamen začali používat profesionální program PaletteCad. Program PaletteCad umožňuje nejen dokonalé 3D vizualizace, ale také zpracování detailních stavebních výkresů. Naše návrhy se řadí ke špičce a mnozí se jimi nechávají inspirovat. 

Rádi vám pomůžeme s přípravou kamen, i když bude kamna realizovat jiný kamnář. Nabízíme službu zpracování návrhu  kamen po konzultaci s vaším kamnářem, který službu zpracování 3D vizualizace nenabízí, nebo na to prostě nemá čas. Nebojte se nás oslovit. Spojíme se s vaším kamnářem, probereme technické řešení a zpracujeme návrh. 

Nebo můžete technické i vizuální provedení konzultovat s námi a po zpracování návrhu oslovit kamnáře, který pro vás bude kamna realizovat. Rádi vám dobrého kamnáře v blízkosti vaší stavby doporučíme.  Tomu pak předáme potřebné výkresy kamen.

3D vizualizaci s výkresy  si u nás můžete objednat v cenovém rozmezí:

Krb– 1.500-3.000,-Kč

Kachlový sporák 3.500-7.000,-Kč

Kachlová kamna 4.500-10.000,-Kč .

V případě zájmu zpracujeme vizualizace celé místnosti včetně vybavení. Zde je cena individuální dle rozsahu zakázky.

V ceně jsou zahrnuty 3D pohledy, nárys, půdorys, bokorys, výkres stavební připravenosti. Cena návrhu se při realizaci topidla započítává jako záloha na dílo.

Pokud ještě nemáte představu o tom, co by se vám líbilo, tak se podívejte do naší galerie vizualizací a nechejte se inspirovat. 

Moderní krby

Kachlová kamna a krby

Návrhy kachlové sporáky

3D návrh kamen Jotul F 3 v portálovém krbu

Návrhy montáže kamen

Nenašli jste to pravé v našich vizualizacích? Podívejte se na naše realizace za léta naší praxe, možná vás zaujme něco právě zde.