Norská tradice již od roku 1853 – to je JOTUL! Prvotřídní litinové krbové vložky nabízejí nepřekonatelný moderní design, prvotřídní spalování s vysokou účinností včetně oplachu skla a přívod externího vzduchu.

Jøtul patří k firmám s nejdelší historií výroby kamen, krbů a krbových vložek na světě. Vychází z toho nejlepšího z norské tradice v kombinaci s poctivým řemeslem, které už víc než 160 let pomáhá vítězit nad zimou. To je jedním z hlavních důvodů, proč se na Jøtul obracejí nejnáročnější zákazníci z celého světa.

Proč je JOTUL stále jedničkou?

  • veškerá výroba je stále situována přímo v Norsku
  • všechny krbové vložky jsou vyráběny z Norské litiny, moderní typy jsou v topeništi doplněny o vermikulitovou výstelku
  • široký sortiment krbových vložek s výkonem již od 3,7kW
  • moderní styl krbových vložek doplňuje i možnost bočního prosklení
  • možnost obkladu krbových vložek mastkem umožňuje vyšší akumulaci tepla
  • externí přívod vzduchu, u většiny krbových vložek je přívod vzduchu výhradně z venku
  • velký rozsah výkonu (3,7 – 15 kW)
  • u krbových vložek JOTUL je poskytnuta záruka 2 roky, v případě nákupu od nás záruka až 25 let

NADČASOVÝ DESIGN

Nadčasový styl krbových vložek Jotul spojuje minulost s přítomností a zaujímá přirozené místo v moderní architektuře. Vychází z norské slévárenské tradice v kombinaci s funkčním, moderním designem, který je inovativní a odolává krátkodobým módním trendům.

CB-SYSTÉM JØTUL

Dvoustupňové spalování (CB-systém) je velmi ekologické a úsporné. Pracuje na principu zplynování emisí a těkavých plynů, které by jinak odešly nevyužity do ovzduší a znečišťovaly by životní prostředí. Díky CB-systému jsou kamna i daleko lépe regulovatelná.

INTEGROVANÝ DŘEVNÍK

Většina hotových moderních krbů nabízí integrovaný dřevník nebo jiné drobnosti. Nemusíte tak řešit kam uskladnit dřevo pokud nemáte dostatek místa kolem.

NEZDOLNÁ LITINA

Výběr litiny jako hlavního výrobního materiálu je jasný! Litina je velmi trvanlivý materiál, Jotul navíc vybírá na její výrobu jen ten nejkvalitnější materiál. Hlavní výhodou je jednoduchá výměna náhradních dílů (kamna jsou stále jako nová) a jistota, že čepy a zavírací mechanismy spolehlivě fungují i při dlouhodobé zátěži.

KVALITA NA CELÝ ŽIVOT

Krbové vložky Jøtul slouží i po několik generací. Ptáte se, jak je to možné? Životnost výrobků Jøtul je dána především tou nejvyšší kvalitou vstupních surovin, perfektním zpracováním a důkladnou výstupní kontrolou. Životnost navíc prodlužují dlouho dostupné náhradní díly.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

Jsme proškoleni a máme mnohaleté zkušenosti s výrobky Jotul, nabízíme našim zákazníkům prodlouženou záruku až 25 let. To vám jen tak někdo nenabídne!

Nejžádanější produkty značky JOTUL:

Kompletní nabídku naleznete v katalogu a ceníku.