Norská tradice již od roku 1853 – to je JOTUL! Prvotřídní litinová kamna v klasikém, ale i nepřekonatelném moderním designu včetně přívodu externího vzduchu.

Jøtul patří k firmám s nejdelší historií výroby kamen, krbů a krbových vložek na světě. Vychází z toho nejlepšího z norské tradice v kombinaci s poctivým řemeslem, které už víc než 160 let pomáhá vítězit nad zimou. To je jedním z hlavních důvodů, proč se na Jøtul obracejí nejnáročnější zákazníci z celého světa.

Proč je JOTUL stále jedničkou?

  • veškerá výroba je stále situována přímo v Norsku
  • všechna kamna jsou vyráběna z Norské litiny, moderní typy jsou v topeništi doplněny o vermikulitovou výstelku
  • Jotul u většiny svých kamen nabízí možnost smaltu v několika barvách, který také usnadňuje údržbu kamen
  • široký sortiment kamen v klasickém rustikálním vzhledu s výkonem již od 3,5kW
  • moderní styl kamen doplňuje i možnost bočního prosklení většiny kamen
  • možnost obkladu kamen mastkem umožňuje vyšší akumulaci tepla (horní deska, bočnice)
  • integrované krbové nářadí u některých typů kamen
  • externí přívod vzduchu u moderní série
  • velký rozsah výkonu (1,5 – 15 kW)
  • u krbových kamen JOTUL je poskytnuta záruka 2 roky, v případě nákupu od nás záruka až 25 let

NADČASOVÝ DESIGN

Nadčasový styl kamen spojuje minulost s přítomností a zaujímá přirozené místo v moderní architektuře. Vychází z norské slévárenské tradice v kombinaci s  funkčním, moderním designem, který je inovativní a odolává krátkodobým módním trendům.

CB-SYSTÉM JØTUL

Dvoustupňové spalování (CB-systém) je velmi ekologické a úsporné. Pracuje na principu zplynování emisí a těkavých plynů, které by jinak odešly nevyužity do ovzduší a znečišťovaly by životní prostředí. Díky CB-systému jsou kamna i daleko lépe regulovatelná.

INTEGROVANÝ DŘEVNÍK

Většina moderních typů kamen nabízí integrovaný dřevník na dřevo nebo jiné drobnosti. Nemusíte tak řešit kam uskladnit dřevo pokud nemáte dostatek místa kolem.

NEZDOLNÁ LITINA

Výběr litiny jako hlavního výrobního materiálu je jasný! Litina je velmi trvanlivý materiál, Jotul navíc vybírá na její výrobu jen ten nejkvalitnější materiál. Hlavní výhodou je jednoduchá výměna náhradních dílů (kamna jsou stále jako nová) a jistota, že čepy a zavírací mechanismy spolehlivě fungují i při dlouhodobé zátěži.

KVALITA NA CELÝ ŽIVOT

Kamna Jøtul slouží i po několik generací. Ptáte se, jak je to možné? Životnost výrobků Jøtul je dána především tou nejvyšší kvalitou vstupních surovin, perfektním zpracováním a důkladnou výstupní kontrolou. Životnost navíc prodlužují dlouho dostupné náhradní díly.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

Díky tomu, že jsme proškoleni a máme mnohaleté zkušenosti s výrobky Jotul, nabízíme všem našim zákazníkům prodlouženou záruku až 25 let. To vám jen tak někdo nenabídnout nedokáže!

Nejžádanější produkty značky JOTUL:

Kompletní nabídku naleznete v kataloguceníku.