Český výrobce krbových vložek, kamnových dvířek a příslušenství je jedním z nejlepších výrobců v Evropě a distribuuje do více než 23 zemí po celém světě. Jejich hlavní filozofií je autenticita a vzájemná důvěra s obchodními partnery a klade se největší důraz na kvalitu zpracování a technologie. Největším benefitem pro krbové vložky Hoxter je úzká spolupráce s kamnáři, kteří mimo jiné poskytují kvalitní práci a servis.

Firma HOXTER se neztotožňuje se současným trendem vyrábět produkty s krátkodobou životností. Jejich produkty jsou robustní, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů, schopné dlouhodobě obstát při intenzivním používání a vysoké zátěži. A nejlepší na tom všem je, že se vyrábí v České republice!

Největší benefity značky HOXTER

 • dbá na vysokou kvalitu vhodnou pro intenzivní použití topenišť
 • čistý elegantní design celoprosklených dvířek
 • dvojité prosklení pro zlepšení izolačních vlastností a perfektní oplach skla
 • robustní konstrukce korpusů z žáruvzdorné oceli řady P265 GH
 • čisté spalování, nízká spotřeba paliva, vysoká účinnost 
 • u dvířek je kladen důraz na jejich pevnost, mechanizmus zavírání zaručuje trvale tichý a lehký chod
 • v kombinaci s akumulačními prstenci nebo tahy jsou vhodné do nízkoenergetických a pasivních domů 
 • variabilita vzhledu díky tmavé a světlé výstelce, černému nebo nerez provedení ovládacích prvků a rámů
 • jednoduché a přesné ovládání pomocí jedné páčky díky perfektní těsnosti
 • externí přívod vzduchu
 • dvířka pro zadní přikládání u většiny krbových vložek

VYLADĚNÍ DESIGNU DO POSLEDNÍHO DETAILU

Nejen, že Hoxter vyrábí z prvotřídních vysoce odolných materiálů, ale nabízí také možnost doladit si krbovou vložku do posledního detailu. Vybírat můžete z tmavé a světlé šamotové výstelky, různých madel kličky v černém nebo nerez provedení, nerez nebo černých rámů a otevírání dvířek do boku nebo výsuvné nahoru.

DVOJITÉ PROSKLENÍ

Dvojité prosklení zlepšuje izolační vlastnosti dvířek a redukuje množství tepla prosálaného dvířky do místnosti, odpovídá tak aktuálním stavebním standardům. Díky tepelné izolaci staveb jsou energetické požadavky domů i jednotlivých místností nižší než dříve. V místnosti s nižšími energetickými požadavky tak nedochází k přetápění.

ODNÍMATELNÁ KLIČKA – VĚTŠÍ BEZPEČÍ I DOKONALÝ DESIGN

Odnímatelná klička dvířek umožňuje vytvořit ničím nerušený pohled na oheň. Kličku lze použít u dvířek s horním výsuvem.

 AKUMULAČNÍ PRSTENCE PRO AKUMULAČNÍ KRBY

Hoxter akumulační prstence nabízejí možnost značně zvýšit akumulační výkon zařízení. Energie je efektivně ukládána do více než 150 kg akumulační hmoty a po dohoření paliva po dobu několika hodin odevzdávána do místnosti. Je to jednoduché, efektivní a na dalším zdroji energie nezávislé řešení. Díky průchodu spalin přímo skrz prstenec, je účinnost předávání tepla do akumulační masy efektivnější než u jiných výrobců.

ZADNÍ PŘIKLÁDÁNÍ = INTERIÉR BEZ NEPOŘÁDKU

Výhodou zadního přikládání je praktická obsluha topeniště. Přední pohledové sklo dvířek nabízí podívanou na oheň z obytného prostoru, zatímco zadní dvířka bez prosklení slouží k přikládání paliva z technické místnosti nebo chodby. Dvířka pro zadní přikládání jsou navržena tak, aby nebyla viditelná z pohledové strany topeniště. Jejich přítomnost nijak nesnižuje vysokou účinnost spalování a čistotu pohledového skla.

Nejžádanější produkty značky HOXTER:

Kompletní nabídku naleznete v katalogu.