Firestyle – luxusní příslušenství pro krby a kamna

Hledáte jednoduchý čistý design jako doplněk pro vaše krbová kamna nebo krb a zároveň vysokou kvalitu zpracování? Italská značka FIRESTYLE vám nabídne hned několik typů košů na dřevo a krbového nářadí v krásných barvách. Jsme přímí dovozci pro Česko a Slovensko.

 

Firestyle – Made in Italy – Prvotřídní značka italského příslušenství ke kamnům a krbům. Značka Firestyle nabízí široký sortiment „košů- zásobníků“ na dřevo a krbového nářadí z kůže. Značka kvality Made in Italy zaručuje nejvyšší kvalitu použitých materiálů a prvotřídní ruční zpracování italskými řemeslníky.

Silná kvalitní kůže zaručuje dlouhou životnost a vysokou užitnou hodnotu. Designové provedení odpovídá současným trendům a pružně reaguje na požadavky zákazníků. Produkty jsou nabízeny v několika barevných provedeních, takže si vybere opravdu každý. Italští výrobci kožených produktů jsou světově známí svou precizností a to je vidět na každém detailu. 

Největší benefity značky FIRESTYLE

 • jedinečná originální značka 
 • prvotřídní ruční zpracování
 • originální italský design
 • masivní konstrukce doplněná dřevěnou nosnou deskou
 • „Regenerated leather“ – kvalitní probarvovaná kůže ve dvojité vrstvě
 • koše na dřevo mají nosnost dle typu až 13kg 
 • krbové nářadí vždy obsahuje pohrabáč, lopatku, smetáček a kleště
 • stojany na nářadí je možné barevně kombinovat s nářadím – vždy na objednávku
 • koše na dřevo jsou osazeny kolečky, která ulehčují manipulaci v interiéru
 • různá barevná provedení
 • výrobce pružně reaguje na nejnovější trendy

Precizní ruční zpracování

Vše, kromě stříhání je ruční práce. Kvalitní zpracování je vidět na každém detailu. Italští řemeslníci si při zpracování košů dávají opravdu záležet, detaily totiž dělají ten správný celkový dojem. Firestyle není žádná levná napodobenina, ale dokonalý originál.

Spoje prošité kůží

Spoje jsou prošité i kůží tak, aby byl podtržen jedinečný design. Vše musí ladit!

Doplněk interiéru, nejen krbů a kamen

Koše i stojany na nářadí mohou sloužit i jako stojan na deštníky, na noviny, na polštáře či deky vedle sedací soupravy nebo i na hračky pro děti.

 

Široký sortiment

Nedokážete si vybrat ten správný koš na dřevo a nářadí ke krbu či kamnům do vašeho interiéru? Značka Firestyle vám nabídne několik tvarově různých typů košů a k nim i stylové nářadí, které doladíte i díky výběru ze 7 barev. Některé koše je možné objednat také v provedení Cavallino – vzorovaný povrch.

Kvalita na prvním místě

Veškeré krbové příslušenství Firestyle je vyráběno ručně s vysokou precizností. Dvojitá vrstva kůže, ruční šití a dřevěná deska o síle 2cm na dně košů zajistí perfektní pevnost a dostatečnou nosnost košů, která je 10-15kg. Koše mají i kolečka pro jednoduchý transport v interiéru.

Design, který jde s dobou

Výrobce pružně reaguje na vývoj trendů, neustále tedy obměňuje nabídku košů i nářadí.

Nejžádanější produkty značky FIRESTYLE:

Nabízený sortiment můžete objednávat na našem E-SHOPU.

Kompletní nabídku naleznete v katalogu a v ceníku.